Latvijas valsts svētku koncerts Hamburgā 21.11.2020.

Labdien, mūsu biedru saime!

 

Lai arī visādi laiki ir bijuši, Hamburgā Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena ir atzīmēta ik gadu un tā jau 68 gadus pēc kārtas. Šogad, domājot par mūsu kopā sanākšanu, vēl līdz pēdējam brīdim nezinājām, vai varēsim....vai drīkstēsim?! Un to droši vien nezināsim līdz pat pasākuma dienai - 21.novembrim, bet mēs - pasākuma organizatori un arī mūsu koncerta viesi no Latvijas darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai šis gads mūsu biedrības vēsturē nebūtu jāieraksta kā gads, kurā Latvijas dzimšanas diena Hamburgā netika kopīgi atzīmēta. Lai arī ar stingriem noteikumiem un ierobežojumiem, mums tomēr ir izdevies koncertam sarunāt Krusta baznīcas Vandsbekā telpas, tāpēc lūdzam arī Jūs saprast un pieņemt, ka šogad svētkus svinēsim mazliet citādāk. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, tad pirms publiskas koncerta izziņošanas, priekšroka biļešu iegādei tiek dota Jums - mūsu biedrības biedriem. Bet, ja gadījumā tomēr vistumšākie mākoņi pār mūsu pasākumu savilksies un Covid-19 ierobežojumu dēļ koncerts būs jāatceļ, mēs tik un tā mēģināsim aicināt Jūs kopā, lai kaut uz mirkli satiktos kādā no Hamburgas parkiem! 

Mēs tik un tā Latvijas himnu nodziedāsim..... un tik un tā "Augstu laimi Latvijai!" vēlēsim - latvieša spīts pat koronavīrusam nav pa spēkam!

 

Sirsnībā, 

Zane Valtere

LBH valdes priekšsēdētāja 

 

_________________________________________

 

Sestdien, 2020. gada 21. novembrī 

plkst. 15:00

Kreuzkirche Wandsbek, Kedenburgstraße 10, 22041 Hamburga

 

Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienai veltīts koncerts Hamburgā

"PĀRI LAIKIEM"

 

Piedalās:

Nora Kalniņa (soprāns)

Austris Kalniņš (klavieres)

 

Ieeja tikai ar iepriekšēju rezervāciju - 10 EUR, bērniem līdz 12 gadu vecumam - par brīvu

LĪDZ 18.OKTOBRIM pieteikt rezervācijas uz kultura@latviesihamburga.de

Biļešu skaits ierobežots

 

Būsim atbildīgi un pasākumā ievērosim piesardzības noteikumus! Ar tiem var iepazīties ŠEIT

 

_________________________________________

Mūziķe Nora Kalniņa ir pieredzējusi dziedātāja, kora māksliniece, diriģente un komponiste. Hamburgas publika Noru Kalniņu ir iepazinusi gan kā "Latvian Voices" dziedātāju, gan arī kā “Emīla Dārziņā jauktā kora” diriģenti un māksliniecisko vadītāju. 

Pianists un komponists Austris Kalniņš ir kora mākslinieks kamerkorī “Ave Sol”, kā arī diriģents un kormeistars vairākos Latvijas amatierkoros. Kā pianists viņš ir koncertējis ar dažādiem Latvijas mūziķiem un muzikāliem kolektīviem, piemēram, "Bites blues band".

 

__________________

 

 

Latvijas valsts svētku koncertā Hamburgā dzirdēsim melodijas, kas uzrunās visa vecuma klausītājus. Tās mūs aizvedīs muzikālā laika ceļojumā ar sirds iemīļotām melodijām no latviešu un Eiropas komponistu daiļrades.